Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych.

Co oferujemy

Legalne zatrudnienie

Zapewniamy legalne zatrudnienie. W przypadku wyjazdu zagranicznego załatwiamy druk A1 - poświadczający legalność zatrudnienia oraz kartę EKUZ – uprawniającą do niezbędnych świadczeń medycznych na terenie kraju przebywania. Rodzaj umowy- umowa zlecenie, umowa o pracę w systemie oddelegowania.

Wypłacalność wynagrodzenia

Gwarantujemy wypłacalność wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca, po miesiącu przepracowanym. Wynagrodzenie wypłacane jest w PLN.

Kursy językowe

Wkrótce ruszymy z kursem języka niemieckiego, przygotowującego Opiekunki i Opiekunów do opieki za granicą. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, w celu wstępnego zapisywania się na zajęcia i podania preferencji czasowych.
Na obecną chwilę wskazujemy w jaki sposób szybko opanować odpowiednie słownictwo i z jakich materiałów najlepiej korzystać. Pomagamy również ocenić poziom językowy opiekunki & opiekuna oraz monitorować i oceniać postępy w nauce.

Profesjonalne podejście

Nasz zespół składa się z osób, które w sposób profesjonalny podchodzą do swojej pracy. Osoby, w naszym zespole mają doświadczenie zawodowe jako opiekunki osób starszych, co przekłada się na praktyczne rozumienie problemów związanych z wykonywaniem pracy Opiekunki.

Bezpieczeństwo

Nasz zespół współpracuje tylko z zaufanymi agencjami pracy, które od wielu lat specjalizują się w wyszukiwaniu Rodzin. Obie strony tj. Rodziny i Opiekunki są solidnie sprawdzane i weryfikowane zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i odpowiednich kwalifikacji. Dlatego współpracując z nami masz pewność, że jesteś w "odpowiednich rękach".

Partnerzy zagraniczni

Współpracujemy tylko z godnymi zaufania zagranicznymi agencjami, które istnieją na rynku usług opiekuńczych od wielu lat. Firmy te mają doświadczenie i kwalifikacje do wyszukiwania dla was osób wymagających opieki. Potwierdzają one informacje o stanie zdrowia osób wymagających opieki oraz sprawdzają czy dana Rodzina ma dla Opiekunów odpowiednie warunki bytowe.

Wsparcie 24

Zarówno w Polsce jak i za granicą mamy odpowiednio przeszkolonych koordynatorów, którzy są dostępni dla was 24h na dobę. Możecie się z nimi skontaktować w razie problemów, pytań czy po prostu chęci porozmawiania i otrzymania wsparcia.