Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych.

Gervita

Firma GerVita istnieje na wrocławskim rynku pracy od stycznia 2014 roku. Posiadamy doświadczony Zespół, który profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem oferuje nasze usługi dla Państwa. Agencja Opiekunek ,,GerVita" zatrudni opiekunki do pracy w domach prywatnych w Polsce na terenie Niemiec oraz innych krajów Europejskich. W Niemczech współpracujemy z partnerami mającymi wieloletnie doświadczenie w branży opiekuńczej.

Kogo szukamy

Szukamy Opiekunek i Opiekunów do opieki nad osobami starszymi oraz współpracy z agencjami pracy na terenie Polski, Niemiec oraz Unii Europejskiej.
Opiekunki & Opiekunowie
Szukamy zarówno Opiekunek jak i Opiekunów, wyrażających chęć opieki osobami starszymi na terenie Polski i Niemiec.
Dalsze informacje w zakładce Opiekunki & Opiekunowie.
Współpraca
Nawiążemy współprace z innymi agencjami na terenie Polski i Niemiec. Jesteśmy również otwarci na możliwość nawiązania kontaktu z innymi krajami Unii Europejskiej.
Dalsze informacje w zakładce Współpraca.

Zapewniamy legalne zatrudnienie

Zapewniamy legalne zatrudnienie. W przypadku zagranicznego wyjazdu Opiekunek & Opiekunów załatwiamy druk A1 - poświadczający legalność zatrudnienia oraz kartę EKUZ – uprawniającą do niezbędnych świadczeń medycznych na terenie kraju przebywania. Rodzaj umowy- umowa zlecenie lub umowa o pracę w systemie oddelegowania.

Partnerzy zagraniczni

Współpracujemy tylko z godnymi zaufania zagranicznymi agencjami, które istnieją na rynku usług opiekuńczych od wielu lat. Firmy te mają doświadczenie i kwalifikacje do wyszukiwania dla was osób wymagających opieki. Potwierdzają one informacje o stanie zdrowia osób wymagających opieki oraz sprawdzają czy dana rodzina ma dla opiekunów odpowiednie warunki bytowe.