Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych.

O nas

DLACZEGO MY?

O nas
Co oferujemy?

GerVita Wita!

Firma GerVita istnieje na wrocławskim rynku pracy od stycznia 2014 roku. Posiadamy doświadczony Zespół , który profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem oferuje nasze usługi dla Państwa. Firma GerVita zajmuje się rekrutacją polskich opiekunek, do pracy w domach prywatnych na terenie Europy, a w szczególności na terenie Polski i Niemiec. W Niemczech współpracujemy z partnerami mającymi wieloletnie doświadczenie w branży opiekuńczej.

Kogo szukamy

Szukamy opiekunek i opiekunów do opieki nad osobami starszymi oraz współpracy z agencjami pracy na terenie Polski, Niemiec oraz Unii Europejskiej.

Opiekunki & Opiekunowie
Szukamy zarówno opiekunek jak i opiekunów, wyrażających chęć opieki nad osobami starszymi na terenie Polski i Niemiec.
Dalsze informacje w zakładce Opiekunki & Opiekunowie.

Współpraca
Nawiążemy współprace z innymi agencjami na terenie Polski i Niemiec. Jesteśmy również otwarci
na możliwość nawiązania kontaktu z innymi krajami Unii Europejskiej.
Dalsze informacje w zakładce Współpraca.

Zapewniamy legalne zatrudnienie

Zapewniamy legalne zatrudnienie. W przypadku zagranicznego wyjazdu Opiekunek & Opiekunów załatwiamy druk A1 - poświadczający legalność zatrudnienia oraz kartę EKUZ – uprawniającą do niezbędnych świadczeń medycznych na terenie kraju przebywania. Rodzaj umowy- umowa zlecenie lub umowa o pracę w systemie oddelegowania.

Partnerzy zagraniczni

Współpracujemy tylko z godnymi zaufania zagranicznymi agencjami, które istnieją na rynku usług opiekuńczych od wielu lat. Firmy te mają doświadczenie i kwalifikacje do wyszukiwania dla was osób wymagających opieki. Potwierdzają one informacje o stanie zdrowia osób wymagających opieki oraz sprawdzają czy dana rodzina ma dla opiekunów odpowiednie warunki bytowe.

Zespół GerVita

Anna Turkiewicz
+48 696 027 038,
71 721 50 76
języki: polski, niemiecki

Katarzyna Sandecka
+48 71 721 50 75
języki: polski, angielski

Więcej na nasz temat znajdziesz w zakładce Kontakt.