Praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych.

Podstawowe informacje

RODZINY

Podstawowe informacje
Krok po kroku

GerVita Wita!

Firma GerVita istnieje na wrocławskim rynku pracy od stycznia 2014 roku. Pomimo "młodego wieku" profesjonalnie i z zaangażowaniem wykonujemy naszą pracę. Firma GerVita zajmuje się rekrutacją polskich opiekunek, do pracy w domach prywatnych na terenie Europy, a w szczególności na terenie Polski i Niemiec. W Niemczech współpracujemy z partnerami mającymi wieloletnie doświadczenie w branży opiekuńczej.

Legalne zatrudnienie

Nasze opiekunki, w przypadku wyjazdu zagranicznego pracują dla nas w pełni legalnie. Załatwiamy druk A1 - poświadczający legalność zatrudnienia oraz kartę EKUZ – uprawniającą do niezbędnych świadczeń medycznych na terenie kraju przebywania.

Koszty opieki

Osoba wymagająca opieki zawiera z nami kontrakt, na podstawie którego organizujemy dla niej odpowiednią opiekunkę lub opiekuna i załatwiamy wszystkie związane z tym formalności. Cena takiej usługi opiekuńczej zależy od stanu pacjenta, kwalifikacji opiekunki, znajomości języka opiekunki oraz liczby osób do opieki.

Opiekunka lub opiekun z Polski mieszka 24 godziny na dobę z osobą wymagającą opieki, zapewniając jej bezpieczeństwo i pomoc w wykonywaniu podstawowych czynności. Opiekunka pozostaje z Podopiecznym od 2 do 3 miesięcy lub dłużej jeżeli zostało to wcześniej uzgodnione.

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania dodatkowych informacji przejdź do zakładki Krok po Kroku lub skontaktuj się bezpośrednio z nami pisząc na biuro@gervita.pl lub bezpośrednio w zakładce Napisz do nas.
Możesz się z nami także skontaktować telefonicznie. Numery telefonu znajdziesz w zakładce Dane kontaktowe.

Zapraszamy :)